Новини

Головна » Новини   

 

 

Свято Знань

Перший дзвоник луна в Україні!

Дзвоник дружби шкільної навік!

Дотик світла й любові в людині –

Розпочався навчання забіг!

 1 вересня у  СЗШ І-ІІ ст. с. Мелешків  відбулось Свято Знань. Уся шкільна родина зібралась разом, щоб привітати здобувачів освіти нової української школи – першокласників, їхніх батьків та учителів із початком нового 2018-2019 навчального року.

 День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

      Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для  8-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

     Директор  школи Сенченко Валентина Григорівна  привітала всіх з чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

          У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

         Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності.  Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 13.09.2018 | Aдмін

Вернутись назад