Новини

Головна » Новини   

 

 

"Новий рік"

Наближається свято і все частіше звучать слова вітання: «З Новим роком!» В душі оживає казка. Та давня-давня, коли ти був маленьким і чекав на Діда Мороза. Чекав з таким трепетом і надією, що довго не засинав, а сподівався хоч краєчком ока побачити його, сказати йому добре слово за подарунки, які на ранок будуть обов’язково під зеленою пахучою ялинкою...
 

 

Проходять роки, а та давня казка залишилася з нами на все життя. І, будучи вже дорослими, ми так само чекаємо новорічного дива, яке повинно статися в цю чарівну і казкову ніч. Так добре, коли це диво все ж стається. Хоч на одну мить свято Нового року повертає нас у чарівну казку, повертає в пору дитинства і юності, до тих дивних і неповторних хвилин щастя, яке ми вже колись відчували. І кожного Нового року ми знову і знову чекаємо дива, неповторної казки.

 

27-28 грудня 2018 року саме таке новорічне диво відбулося у Мелешківській СЗШ І-ІІ ступенів. Подарували його учні 1-7 класів.

 

 

В цей день піднесений святковий настрій в  школі панував з самого ранку. Святково прибрана зала сяяла різнобарвними вогнями. Юні артисти  з хвилюванням очікували початок концерту.

 

За казковимдійством  із великим задоволенням спостерігали батьки учнів, бабусі й дідусі, учні школи, вчителі та директор школи .  Не забув на свято завітати й Дід Мороз та Снігурочка. Щедрі спонсори допомогли наповнити Діду Морозу мішок подарунками, за що їм велика подяка. 03.01.2019 | Aдмін

Вернутись назад