Новини

Головна » Новини   

 

 

Пам’яті Героїв Небесної Сотні у СЗШ І-ІІ ст. с.Мелешків

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
20 лютого у Єлизаветівській школі відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року.

 Зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні на лінійці пам’яті «Небесна Сотня у наших серцях», яку розпочали виконанням Гімну України. «Їх назвали «Небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході. Поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності.

Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.
Учні 5-7класів разом з учителем історії Поліщук Ю.В.
переглянули фільм «Сильніше ніж зброя».
У всіх класах упродовж тижня пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: виховна година «Пам’яті трагічних днів» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Слава небесній сотні» (для учнів 5-7 класів).

 

 

 

 

 20.03.2019 | Aдмін

Вернутись назад