Новини

Головна » Новини   

 

 

Свято Знань

Спокійним сонечком зігріті,
Стоять ліси, в шовки сповиті.
У перваків – букети квітів.
Цей день сумний і веселковий.
Сумуєш ти: «До стрічі, літо!»
Але й радієш: «Здрастуй, школо!»


 

1 вересня у  СЗШ І-ІІ ст. с. Мелешків  відбулось Свято Знань. Уся шкільна родина зібралась разом на шкільному подвір»ї також до свята долучились мешканці села.

 День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

     Директор  школи Сенченко Валентина Григорівна  привітала всіх з чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

          У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

         Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити.

         Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності. 

 

Учіться бути мудрими, добрими і людяними.  

 

  Виростайте справжніми людьми! 12.09.2019 | Aдмін

Вернутись назад