Новини

Головна » Новини   

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням. З з 12 по16 листопада 2018 року в нашій школіу пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Завдання Тижня безпеки  дорожнього руху – нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
Вчитель Семенюк Наталя Петрівна організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-4 кл.), та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 5-7 кл.).
Для учнів 1- 4 класів відбувся єдиний урок з правил дорожнього руху «Будь обережним на дорозі».  Учнів 4-7 класів було проведено виховний захід «Дорожня абетка». Вчителем основи здоров’я були проведені бесіди «Безпека пішохода», «Безпека пасажира».
Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.23.11.2018 | Aдмін

Вернутись назад