Новини

Головна » Новини   

 

 

COVID-19. Бережи здоров'я !

Власне здоров’я та безпека близьких важливі для людини. Від кожного з нас залежить швидке подолання  коронавірусної  інфекції, тому важливою є самодисципліна та самовідповідальність.

25.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Місячник цивільного захисту

З 17 вересня по 17 жовтня в закладі освіти проводилися заходи з питань цивільного захисту. МЦЗ проводися з метою практичного закріплення учнями теоретичного матеріалу з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення НС, користування засобами захисту від її наслідків, вивчення правил пожежної безпеки.

19.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо з Днем Вчителя

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і у нашій школі. Заздалегідь учні 9 класу відвідали вчителів-пенсіонерів , які присвятили  все своє життя професії вчителя.

 Вчителю за доброту й терпіння,

За всі знання і за уміння

Ми дякуєм! В осінній теплий день

Бажаємо радощів, натхнення!

За вашу працю непросту

За вчительську любов святу

Ми вам бажаєм сил, здоров’я,

Учнівської пошани і любові!

Хай Бог дає портфелі грошей,

Хай будуть учні всі хороші,

Нехай освіта стане перспективною,

 

А не лише важливою й потрібною!

04.10.2020 | Aдмін | Читати далі

День туризму

27.09.2020 відзначається Всесвітній день туризму.

Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія.

Свято присвячене пропаганді туризму, висвітленні його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації – головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.

28.09.2020 року в  школі пройшов виховний захід у межах Всесвітнього дня туризму. Між учнями школи проводились туристичні змагання. Діти  із задоволенням брали в них участь.

28.09.2020 | Aдмін | Читати далі

День довкілля

 

Всеукраїнський день довкілля у місті Івано-Франківськ 15 квітня 2017 >  Івано-Франківська Архієпархія, вул. Василіянок, 64

19 вересня 2020 року  Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Наша школа теж не залишилися осторонь цієї акції, адже головна мета прибирання полягаєв об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

 

Зближення з природою, виховання в дітей відповідальності за здорове та красиве майбутнє нашого села є одним з важливих напрямком роботи, який успішно проводиться у школі. Такі заходи сприяють патріотичному та екологічному вихованню, розвивають трудові навички, виховують повагу до праці людей. Адже кожен учасник навчально-виховного процесу нашого закладу розуміє, що чистота та благоустрій села та школи залежить саме від нас. Тож робімо добру справу разом!

15 квітня –День довкілля | Все буде Україна 

 

 

27.09.2020 | Aдмін | Читати далі

День партизанської слави

В ІМ’Я ТВОЄЇ ВОЛІ

 


В ім’я твоєї волі,
Твого життя, добра
Упав з коня у полі
Розвідник Качура.

Упав — догнала куля
На золотій стерні,—
Кує йому зозуля
Століття в гущині.

А вітер гладить русе
Волосся на чолі...
Не діждеться матуся
В далекому селі.

їй потім хтось розкаже,
Як син її Іван
Трощив навалу вражу
В загоні партизан.

І як за батьківщину,
За цвіт свого села.
За вільну Україну
В бою упав з сідла...

22.09.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9
Всього новин: 51