Новини

Новий 2020-2021 навчальний рік

Сьогодні школа радо зустріла своїх вихованців. Особливо раділи новим змінам маленькі першокласники. 

У новому 2020-2021 навчальному році свято День Знань відзначалося в умовах епідеміологічної ситуації, з дотриманням карантинних заходів. Але попри обмеження, святково прибрані класні кімнати, креативні  ідеї педагогів створили для школярів святковий настрій. 

 Подарунками їх вітали майбутні випусники, Гайсинська РДА та відділ освіти Гайсинської РДА, ТОВ ПК "Зоря Поділля", місцеві підприємці: Чайка Дмитро Олексійович та Новачок Лідія Іванівна.

У закладі освіти  відбулись перші уроки, присвячені культурі здорового способу життя у нових обставинах, під час яких здобувачі знань  брали участь у вікторинах, іграх,  переглядали відеоролики, презентації.

 

Правила роботи школи 2020-2021 н.р.

Рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладі освіти в період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID -19




1. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
2. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
3. При вході в школу або в класи обробляти руки антисептиком.
4. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (
zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщені спеціальні урни.
5. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок.

6. Учням 1-4 класів дозволено пересуватися у закладах освіти без маски чи распіратора.

7. Допуск вчителів на роботу відбуватиметься тільки після проведення відповідного температурного скринінгу.

8. У випадку підтвердження коронавірусу у когось із учнів, весь клас повинен піти на самоізоляцію та провести відповідні заходи.

9. Дозатори та антисептики повинні знаходитися у закладі тільки на вході, в подальшому рекомендується ретельно мити руки після кожного уроку.
10. Навчання буде в одному класі, або на свіжому повітрі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та інформатики.
11. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски)

 

  Стусівські читання

  31.01.2020 року в закладі освіти проводився літературний конкурс

  Стусівські читання. Метою конкурсу було вшнування пам'яті

  героя України - земляка В.Стуса,підняття престижу поетичного  слова,

  виявлення творчих здібностей учнів. 

  19.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Крути

  Любіть Україну, як вірні сини

  Віддати життя їй готовіє,

  Як юні сини, що життя віддали

  Під крутами всі, як Герої…

  В. Криволап

   

  29 січня – День пам’яті героїв Крут. Тому саме 29 січня 2020 року  у закладі освіти була проведена виховна година: «Станція пам’яті- Крути» вчителем історії (Поліщук Ю.В).

  Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

   

  31.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  До Дня пам'яті жертв Голокосту

  24.01.2020 року

  в закладі освіти був проведений виховний захід

  "Гіркі сторінки історії народу"

  до Дня пам'яті жертв Голокосту.

  27.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Новий рік

  27.12.2019р. у закладі освіти відбулося  новорічне свято:"Новорічний вернісаж".

   


  Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.
  Новорічні свята у нашій школі традиційно збирають учнів  біля розкішної ялинки. 
  Веселощі, жарти, танці, співи, хоровод, вітання Діда Мороза, Снігуроньки… Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива
  .

  10.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Святий Миколай ти до нас завітай

  19.12.19р.

  в школі відбулося свято

  "Святий Миколай ти до нас завітай"

  задіяні учні 2-4 класу (кл. кер. Цвігун Н.Д. та Захарчук Л. В.). На святі були присутні батьки та учні закладу освіти . Учні отримали подарунки від ТОВ ПК "Зоря Поділля" Мочульський відділок та батьків класу.

  20.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень права

  З 09.12 по 13.12 в закладі освіти проводився Тиждень права.

  В рамках тижня вчителем історії (Поліщук Ю.В.) та класними керівниками проводилися: заходи з метою запобігання насильства та дискримінації в школі, розглядались ситуації основних механізмів захисту прав людини, також проводилися конкурси та вікторини на правову тематику.

  20.12.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8
  Всього новин: 44
Всі новини

Контакти

Адреса:

Тел.:

Email: