Новини

Новий 2020-2021 навчальний рік

Сьогодні школа радо зустріла своїх вихованців. Особливо раділи новим змінам маленькі першокласники. 

У новому 2020-2021 навчальному році свято День Знань відзначалося в умовах епідеміологічної ситуації, з дотриманням карантинних заходів. Але попри обмеження, святково прибрані класні кімнати, креативні  ідеї педагогів створили для школярів святковий настрій. 

 Подарунками їх вітали майбутні випусники, Гайсинська РДА та відділ освіти Гайсинської РДА, ТОВ ПК "Зоря Поділля", місцеві підприємці: Чайка Дмитро Олексійович та Новачок Лідія Іванівна.

У закладі освіти  відбулись перші уроки, присвячені культурі здорового способу життя у нових обставинах, під час яких здобувачі знань  брали участь у вікторинах, іграх,  переглядали відеоролики, презентації.

 

Правила роботи школи 2020-2021 н.р.

Рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладі освіти в період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID -19
1. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
2. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
3. При вході в школу або в класи обробляти руки антисептиком.
4. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (
zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщені спеціальні урни.
5. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок.

6. Учням 1-4 класів дозволено пересуватися у закладах освіти без маски чи распіратора.

7. Допуск вчителів на роботу відбуватиметься тільки після проведення відповідного температурного скринінгу.

8. У випадку підтвердження коронавірусу у когось із учнів, весь клас повинен піти на самоізоляцію та провести відповідні заходи.

9. Дозатори та антисептики повинні знаходитися у закладі тільки на вході, в подальшому рекомендується ретельно мити руки після кожного уроку.
10. Навчання буде в одному класі, або на свіжому повітрі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та інформатики.
11. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски)

 

  Пожежна безпека

  З 02.12 по 06.12 в закладі освіти проводився тиждень знань Пожежної безпеки «Легко вогник запалити , та не просто загасити» з метою популяризації знань правил пожежної безпеки , формування практичних навичок прогнозувати небезпечні ситуації в разі виникнення пожежі та знаходити правильні рішення щодо  безпечного виходу   з них.

  Протягом  тижня учні малювали малюнки, виготовляли буклети на пожежну тематику . Брали участь у вікторинах, конкурсах, розгадували кросворди. Переможців тижня знань Пожежної безпеки адміністрація школи відзначила грамотами.   

  11.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Голомор

   Голодомор 1932 - 1933 р. - страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторювалися такі події, ми повинні знати і пам'ятати про них. 22 листопада в закладі освіти пройшло ряд заходів присвячених цим страшним рокам класні керівники провели години спілкування "Моторишні дні в історії українського народу "Учні школи переглянули відеоролик "Де б ти не був - вшануй померлих від голоду ".Учні 8 класу (класний керівник Максименко К.Г.) донести до відома учнів закладу освіти інформацію про Голодомор 1938-1933 р. в Україні. Під кінець заходу запалили "Cвічку пам'яті" та вшанували пам'ять жертв голодомору хвилиною мовчання.

  02.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  До дня Гідності і Свободи

  День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2014 року)

  Дане свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2014 року  постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» 
  21 листопада у закладі освіти  було проведено виховний захід: «Вільні творити майбутнє» захід , присвячені вшануванню пам’яті Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність держави.


  Учні
  5 класу  під керівництвом учителя  Семенюк Н.П. прочитали зворушливі вірші про героїв, переглядали відеопрезентацію  та разом з усіма вшанували пам'ять загиблих борців за незалежність України хвилиною мовчання.

  21.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  ООС

  05.11.2019р у закладі освіти була зібрана допомога бійцям ООС, спільними силами вдалось зібрати: продукти харчування, гігієнічні засоби, одяг, малюнки та відправити нашим воїнам. 

  07.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  "Міс Осінь -Україночка 2019"

  Осінь – кольорова пора року. Це відчувається і у школі, будні якої також розфарбовані цікавими та веселими шкільними святами. У школі відбулося традиційне свято краси, інтелекту та талантів «Міс Осінь - Україночка 2019» серед учениць 2-8 класів.

  Дівчата разом із батьками ґрунтовно підготувалися до участі у конкурсі, який складався із 5 етапів: «Дефіле учасниць», «Здрастуйте, це я!», «Мій талант», «Інтелектуальний» та «Гарна господиня». Дівчата вражали своєю красою та талантами, серед яких – спів,декламація поезії та гуморески.

  На нашому святі зібралася неабияка група підтримки, до якої входили однокласники, вчителі та батьки учениць.

   

  За підсумками заходу, кожна з учасниць отримала титул, а емоції, отримані від участі, назавжди залишаться добрими спогадами про шкільне життя.

   

  20.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Цивільний захист

  В закладі освіти проводився "Місячник Цивільного захисту". Учні виготовляли ватно-марлеві пов"язки. Особливо учням запам"яталась зустріч із фельдшером місцевого ФАПу Гордійчук С.Р. яка вчила надавати першу долікарську допомогу та накладати пов"язки при різних  травмах.

  20.10.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8
  Всього новин: 44
Всі новини

Контакти

Адреса:

Тел.:

Email: