Новини

 

 

  До Дня пам'яті жертв Голокосту

  24.01.2020 року

  в закладі освіти був проведений виховний захід

  "Гіркі сторінки історії народу"

  до Дня пам'яті жертв Голокосту.

  27.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Новий рік

  27.12.2019р. у закладі освіти відбулося  новорічне свято:"Новорічний вернісаж".

   


  Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.
  Новорічні свята у нашій школі традиційно збирають учнів  біля розкішної ялинки. 
  Веселощі, жарти, танці, співи, хоровод, вітання Діда Мороза, Снігуроньки… Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива
  .

  10.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Святий Миколай ти до нас завітай

  19.12.19р.

  в школі відбулося свято

  "Святий Миколай ти до нас завітай"

  задіяні учні 2-4 класу (кл. кер. Цвігун Н.Д. та Захарчук Л. В.). На святі були присутні батьки та учні закладу освіти . Учні отримали подарунки від ТОВ ПК "Зоря Поділля" Мочульський відділок та батьків класу.

  20.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень права

  З 09.12 по 13.12 в закладі освіти проводився Тиждень права.

  В рамках тижня вчителем історії (Поліщук Ю.В.) та класними керівниками проводилися: заходи з метою запобігання насильства та дискримінації в школі, розглядались ситуації основних механізмів захисту прав людини, також проводилися конкурси та вікторини на правову тематику.

  20.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Пожежна безпека

  З 02.12 по 06.12 в закладі освіти проводився тиждень знань Пожежної безпеки «Легко вогник запалити , та не просто загасити» з метою популяризації знань правил пожежної безпеки , формування практичних навичок прогнозувати небезпечні ситуації в разі виникнення пожежі та знаходити правильні рішення щодо  безпечного виходу   з них.

  Протягом  тижня учні малювали малюнки, виготовляли буклети на пожежну тематику . Брали участь у вікторинах, конкурсах, розгадували кросворди. Переможців тижня знань Пожежної безпеки адміністрація школи відзначила грамотами.   

  11.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Голомор

   Голодомор 1932 - 1933 р. - страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторювалися такі події, ми повинні знати і пам'ятати про них. 22 листопада в закладі освіти пройшло ряд заходів присвячених цим страшним рокам класні керівники провели години спілкування "Моторишні дні в історії українського народу "Учні школи переглянули відеоролик "Де б ти не був - вшануй померлих від голоду ".Учні 8 класу (класний керівник Максименко К.Г.) донести до відома учнів закладу освіти інформацію про Голодомор 1938-1933 р. в Україні. Під кінець заходу запалили "Cвічку пам'яті" та вшанували пам'ять жертв голодомору хвилиною мовчання.

  02.12.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9
  Всього новин: 54