Новини

Новий 2020-2021 навчальний рік

Сьогодні школа радо зустріла своїх вихованців. Особливо раділи новим змінам маленькі першокласники. 

У новому 2020-2021 навчальному році свято День Знань відзначалося в умовах епідеміологічної ситуації, з дотриманням карантинних заходів. Але попри обмеження, святково прибрані класні кімнати, креативні  ідеї педагогів створили для школярів святковий настрій. 

 Подарунками їх вітали майбутні випусники, Гайсинська РДА та відділ освіти Гайсинської РДА, ТОВ ПК "Зоря Поділля", місцеві підприємці: Чайка Дмитро Олексійович та Новачок Лідія Іванівна.

У закладі освіти  відбулись перші уроки, присвячені культурі здорового способу життя у нових обставинах, під час яких здобувачі знань  брали участь у вікторинах, іграх,  переглядали відеоролики, презентації.

 

Правила роботи школи 2020-2021 н.р.

Рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладі освіти в період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID -19
1. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
2. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
3. При вході в школу або в класи обробляти руки антисептиком.
4. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (
zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщені спеціальні урни.
5. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок.

6. Учням 1-4 класів дозволено пересуватися у закладах освіти без маски чи распіратора.

7. Допуск вчителів на роботу відбуватиметься тільки після проведення відповідного температурного скринінгу.

8. У випадку підтвердження коронавірусу у когось із учнів, весь клас повинен піти на самоізоляцію та провести відповідні заходи.

9. Дозатори та антисептики повинні знаходитися у закладі тільки на вході, в подальшому рекомендується ретельно мити руки після кожного уроку.
10. Навчання буде в одному класі, або на свіжому повітрі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та інформатики.
11. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски)

 

  День туризму

  27 вересня в школі відзначали День туризму.

  Між учнями школи проводились туристичні змагання.

  Дітям сподобались веселі,  спортивні, пізнавальні змагання, але найбільше вони чекали кашу,

  яку готували вчителі на вогнищі. 

  01.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  День довкілля

  20 вересня учні та вчителі закладу освіти взяли участь  у "Дні довкілля".

  Була прибрана територія школи та спортивний майданчик.

  21.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень протидії булінгу

  З 16 по 20 вересня в школі проводився тиждень" Протидії булінгу". В заході задіяні учні та вчителі; проводився тиждень у рідних стінах закладу на яких учні знайомляться із поняттям "булінг", його ознаками,видами,відповідальністю за вчинення булінгу.

  21.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Олімпійський тиждень

  В рамках тижня присвяченого Всеукраїнському Дню фізичної культури та спорту в закладі освіти проводилися заходи: "Ранкова зарядка", конкурс малюнків "Мій улюблений вид спорту", олімпійський урок та малі олімпійськіі ігри"Вище, сильніше, спортивніше"

  21.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято Знань

  Спокійним сонечком зігріті,
  Стоять ліси, в шовки сповиті.
  У перваків – букети квітів.
  Цей день сумний і веселковий.
  Сумуєш ти: «До стрічі, літо!»
  Але й радієш: «Здрастуй, школо!»
  12.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я»

  У квітні в нашій школі пройшов фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я. У комплекси вправ ранкової гімнастики, з метою підвищення зацікавленості дітей до виконання фізичних вправ, були включені елементи з різних видів спорту, різноманітні вправи та танцювальні вправи. Діти із задоволенням виконували вправи під музичний супровід, у спортивних залах та на свіжому повітрі. 

  24.05.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8
  Всього новин: 44
Всі новини

Контакти

Адреса:

Тел.:

Email: