Новини

 

 

  До дня Гідності і Свободи

  День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2014 року)

  Дане свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2014 року  постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» 
  21 листопада у закладі освіти  було проведено виховний захід: «Вільні творити майбутнє» захід , присвячені вшануванню пам’яті Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність держави.


  Учні
  5 класу  під керівництвом учителя  Семенюк Н.П. прочитали зворушливі вірші про героїв, переглядали відеопрезентацію  та разом з усіма вшанували пам'ять загиблих борців за незалежність України хвилиною мовчання.

  21.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  ООС

  05.11.2019р у закладі освіти була зібрана допомога бійцям ООС, спільними силами вдалось зібрати: продукти харчування, гігієнічні засоби, одяг, малюнки та відправити нашим воїнам. 

  07.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  "Міс Осінь -Україночка 2019"

  Осінь – кольорова пора року. Це відчувається і у школі, будні якої також розфарбовані цікавими та веселими шкільними святами. У школі відбулося традиційне свято краси, інтелекту та талантів «Міс Осінь - Україночка 2019» серед учениць 2-8 класів.

  Дівчата разом із батьками ґрунтовно підготувалися до участі у конкурсі, який складався із 5 етапів: «Дефіле учасниць», «Здрастуйте, це я!», «Мій талант», «Інтелектуальний» та «Гарна господиня». Дівчата вражали своєю красою та талантами, серед яких – спів,декламація поезії та гуморески.

  На нашому святі зібралася неабияка група підтримки, до якої входили однокласники, вчителі та батьки учениць.

   

  За підсумками заходу, кожна з учасниць отримала титул, а емоції, отримані від участі, назавжди залишаться добрими спогадами про шкільне життя.

   

  20.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Цивільний захист

  В закладі освіти проводився "Місячник Цивільного захисту". Учні виготовляли ватно-марлеві пов"язки. Особливо учням запам"яталась зустріч із фельдшером місцевого ФАПу Гордійчук С.Р. яка вчила надавати першу долікарську допомогу та накладати пов"язки при різних  травмах.

  20.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  День туризму

  27 вересня в школі відзначали День туризму.

  Між учнями школи проводились туристичні змагання.

  Дітям сподобались веселі,  спортивні, пізнавальні змагання, але найбільше вони чекали кашу,

  яку готували вчителі на вогнищі. 

  01.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  День довкілля

  20 вересня учні та вчителі закладу освіти взяли участь  у "Дні довкілля".

  Була прибрана територія школи та спортивний майданчик.

  21.09.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9
  Всього новин: 54