Новини

Новий 2020-2021 навчальний рік

Сьогодні школа радо зустріла своїх вихованців. Особливо раділи новим змінам маленькі першокласники. 

У новому 2020-2021 навчальному році свято День Знань відзначалося в умовах епідеміологічної ситуації, з дотриманням карантинних заходів. Але попри обмеження, святково прибрані класні кімнати, креативні  ідеї педагогів створили для школярів святковий настрій. 

 Подарунками їх вітали майбутні випусники, Гайсинська РДА та відділ освіти Гайсинської РДА, ТОВ ПК "Зоря Поділля", місцеві підприємці: Чайка Дмитро Олексійович та Новачок Лідія Іванівна.

У закладі освіти  відбулись перші уроки, присвячені культурі здорового способу життя у нових обставинах, під час яких здобувачі знань  брали участь у вікторинах, іграх,  переглядали відеоролики, презентації.

 

Правила роботи школи 2020-2021 н.р.

Рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладі освіти в період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID -19
1. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
2. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
3. При вході в школу або в класи обробляти руки антисептиком.
4. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (
zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщені спеціальні урни.
5. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок.

6. Учням 1-4 класів дозволено пересуватися у закладах освіти без маски чи распіратора.

7. Допуск вчителів на роботу відбуватиметься тільки після проведення відповідного температурного скринінгу.

8. У випадку підтвердження коронавірусу у когось із учнів, весь клас повинен піти на самоізоляцію та провести відповідні заходи.

9. Дозатори та антисептики повинні знаходитися у закладі тільки на вході, в подальшому рекомендується ретельно мити руки після кожного уроку.
10. Навчання буде в одному класі, або на свіжому повітрі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та інформатики.
11. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски)

 

  День відкритих дверей.

  15 березня у школі І-ІІ ступенів с.Мелешків пройшов День відкритих дверей під гаслом «Школа для всіх».

  01.04.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято 8 Березня у школі

    Березень – чудова, ніжна пора пролісків і підсніжників, першого  сонячного тепла і вічного відродження природи. Із пробудженням природи приходить до нас перше весняне свято — Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, свято кохання, свято її величності Жінки.

  20.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  Акція "День зустрічі птахів"

   В нашій школі відбулося Свято зустрічі птахів.

  Його підготували і провели учні школи.

    Адже в усі міста і села прийшла чудова пора року – весна, яка пробуджує всю природу від довгого зимового сну. Провісниками весни здавна вважалися птахи. Птахи – друзі нашого дитинства, без яких неможливо навіть уявити нашу землю.

  20.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день рідної мови

  Міжнародний День рідної мови відносно молоде свято  - до календарів усього світу воно

  ввійшло тільки у 1999 році ів Україні воно також лиш е почало писати свою історію, хоча сама

  проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.

  20.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  Пам’яті Героїв Небесної Сотні у СЗШ І-ІІ ст. с.Мелешків

  "Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
  20 лютого у Єлизаветівській школі відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року.

   

  20.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  «Муза кохання»

  14 лютого у нашій школі відбулося свято до Дня Закоханих.

  Саме у цей день, у День святого Валентина, хочеться сказати найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії.

  Цього року, як і завжди, усі бажаючі мали змогу через святкову пошту виявити свої почуття однокласникам, друзям, учителям.

  20.03.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8
  Всього новин: 44
Всі новини

Контакти

Адреса:

Тел.:

Email: